• Odpad zdasz, drzewko masz!

• FINAŁ AKCJI ODBĘDZIE SIĘ 19 PAŹDZIERNIKA 2018 W NASZYM PRZEDSZKOLU ;)

Zbieramy elektrośmieci, dbamy o środowisko i pomagamy dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Żyrardowie - jeszcze do 17 października 2018 możemy oddawać makulaturę, małe AGD, baterie i przeterminowane leki do kosza, który znajduje się pod przedszkolem. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Warto pomagać!

• Teatr Amuzado

• 16 października 2018 zapraszamy Słonecznych Przedszkolaków na przedstawienie Hipcio-Flipcio przedstawianym przez Teatr Amuzado.

• Koncert edukacyjny

• Wszystkich Słonecznych Przedszkolaków 10 października 2018 zapraszamy na Koncert Edukacyjny " W poróży po świecie".

• Pszczółka Maja - przedstawienie

•  9 października 2018 grupy 4-latków, 5-latków i 6-latków Słonecznych Przedszkolaków wybierają się do żyrardowskiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne "Pszczółka Maja".

• Teatrzyk Kukiełkowy

• Teatrzyk kukiełkowy "Maluszek" zaprasza Słoneczne Przedszkolaki na przedstawienie pt: "O kocie i czarodziejskim kruku" 4 października 2018r.

• AKCJA AUTOCHODZIK

• Straż Miejska z Żyrardowa zaprasza Słonecznych Przedszkolaków na AKCJĘ AUTOCHODZIK polegającą na wdrożeniu i przypomnieniu zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po ulicy. 2 października do akcji przystąpią grupy 4-latki (1), 4-latki (2) i 5-latki, a 3 październiaka 2018 6-latki (1) i 6-latki (2).  Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w akcji ;)

• Teatr Pomarańczowy Cylinder

• Teatr Pomarańczowy Cylinder zaprasza Słonecznych Przedszkolaków na przedstawienie pt.: "Leśne opowieści bardzo ważnej treści", które odbędzie się 19 września 2018r.

• ODPAD ZDASZ, DRZEWKO MASZ

• Słoneczne Przedszkole bierze udział w kolejnej edycji Akcji ODPAD ZDASZ, DRZEWKO MASZ! Od poniedziałku 17 września 2018 przed przedszkolem będzie stał kontener do, którego możemy wrzucać ELEKTROŚMIECI: ZUŻYTE BATERIE, PRZETERMINOWANE LEKI, MAKULATURĘ, MAŁE AGD . ELEKTROŚMIECI ZBIERAMY DO 5 PAŹDZIERNIKA 2018!

• Koncert edukacyjny

• 12 września 2018 zapraszamy Słonecznych Przedszkolaków na koncert edukacyjny "Jesienne powitanie", który odbędzie się w naszym przedszkolu.

• MALOWANIE

• "Owocem Waszej Miłości

Jest Szczęście Dzieci"

DZIĘKUJĘ

Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom za przeprowadzoną akcję w dniu 8 września 2018 mającą na celu odmalowanie sprzętu jordanowskiego na dwóch placach zabaw dla Naszych Dzieci.

Zofia Kwiatkowska

• UWAGA RODZICE !

• Zebrania z rodzicami we wszystkich grupach wiekowych odbędą się

3 września o godz. 17.00.

Obecność obowiązkowa. W zebraniach nie uczestniczą dzieci.

• 79 Rocznica II Wojny Światowej

• 1 września 1939 r. wojska niemieckie bez wypowiedzenia wojny przekroczyły o świcie na całej niemal długości granice Rzeczypospolitej, rozpoczynając tym samym pierwszą kampanię II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy walczyli za Wolną Polskę!

• Rok Przedszkolny 2018/2019

• Rok przedszkolny zbliża się wielkimi krokami ;) Zachęcamy Rodziców Słonecznych Przedszkolaków, a przede wszystkim Rodziców Maluchów do zapoznania się z z poradami w zakładce AKADEMIA RODZICA, które niewątpliwie ułatwią życie Przedszkolakom i Rodzicom ;)

• Konkurs i zabawa z Głosem Żyrardowa

• Ruszają eliminacje do wyborów SUPER PRZEDSZKOLAKA. Tygodnik Głos Żyrardowa organizuje casting 28 czerwca w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Krzysztofa Kolumba w Żyrardowie. Poszukiwane są rezolutne, przebojowe i utalentowane dzieci w wieku 4-6 lat. Więcej informacji w Tygodniku Głos Żyrardowa.

• WAŻNE INFORMACJE DLA NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

• WAŻNA INFORMACJA DLA NOWOPRZYJĘTYCH

SŁONECZNYCH PRZEDSZKOLAKÓW I ICH RODZICÓW

3-latki (1) wychowawca Pani Teresa Parafińska

3 – latki (2) wychowawca Pani Katarzyna Strzelecka

ZEBRANIE Z RODZICAMI

(dla obydwu grup)

obowiązkowe (bez dzieci) odbędzie się

29 czerwca 2018 godzina 17.00

SPOTKANIA ADAPTACYJNE

(dla obydwu grup)

28 sierpnia 2018 godzina 15.00 – I spotkanie

29 sierpnia 2018 godzina 15.00 – II spotkanie

• Mały Sport, WIELKA RADOŚĆ

• WIELKA RADOŚĆ SŁONECZNYCH PRZEDSZKOLAKÓW - udało nam się zdobyć I Miejsce w Zawodach Sportowych Mały Sport - Wielka Radość między przedszkolami z całego Żyrardowa!  WIELKIE GRATULACJE dla 6-latków od pani Teresy i pani Ali oraz ogromne podziękowania dla pani Teresy Parafińskiej, pani Mirosławy Michalak i pani Izabelli Nowakowskiej za trud włożony w przygotowania do zawodów.

• Dzień Dziecka w przedszkolu

• Słoneczne Przedszkolaki zapraszamy z okazji Dnia Dziecka na „Szczęśliwy dzień” dzieci bawią się ! - Zabawy ruchowe na urządzeniach dmuchanych w dniu 30 maja 2018

• Zabawy

• Słoneczne Przedszkolaki zapraszamy na „Koziołkowanie w przedszkolnym planie” w poniedziałek 14 maja 2018r. Art Concert Bożena Stępień

• ZBIERAMY STARE TELEFONY KOMÓRKOWE

• Słoneczne Przedszkole bierze udział w Konkursie Ekologicznym organizowanym przez EKOPHONE, które polega na zbieraniu starych telefonów komórkowych. Zbiórkę prowadzimy do 18 maja 2018. Stare urzadzenia można wkładać do pudełka, które znajduje się w holu przedszkola. Zapraszamy do wzięcia udziału w zbióre.