• Wyróżnienie dla Julianki

• Julianka Kuran z grupy pani Grażynki otrzymała Wyróżnienie w powiatowym etapie Międzynarodowego Konkursu dla Dzieci i Młodzieży, pt.:" Moja przygoda w Muzeum" zorganizowanym przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

• Zakończenie Roku Przedszkolnego

• Zapraszamy Rodziców Słonecznych Przedszkolaków na Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolngo:

6-latki (1) p. Grażynki 12.06.2017 godzina 15.30

6-latki (2) p. Ali 13.06.2017 godzina 16.00

5-6-latki p. Eli 21.06.2017 godzina 15.00

• Koncert edukacyjny

• 7 czerwca 2017 Fundacja Muzyka Świata zagra dla naszych Przedszkolaków ostatni w tym roku Koncert „Gorące wakacyjne rytmy”.

• Wytańczona Wygrana

• Igrzyska Taneczne zakończyły się dla wszystkich Przedszkolaków "salezjańskim remisem" - wszyscy zajęli I Miejsce ;) Serdecznie gratulujemy udanego występu

• Wyniki Konkursu Piosenki

• Możemy być dumni z Naszych Słonecznych Przedszolaków ;) Ola Przydatek od pani Tereski w kategorii 5-latki zajęła I Miejsce w "Konkursie Śpiewa Lala, śpiewa Miś" z piosenką "Dziki taniec",  Olga Dudek od pani Irenki w kategorii 3/4 - latki zajęła III Miejsce z piosenką "Traka, bębenek, dwie gitary",  Dominika Głośniak od pani Grażynki w kategorii 6-latki otrzymała Dyplom za udział. Serdecznie gratulujemy naszym Dziewczynkom

• Mamy Srebro !

• W zawodach sportowych jakie corocznie odbywają się między żyrardowskimi przedszkolami zajęliśmy II Miejsce. Choć to Mały Sport Wielka Radość to jednak także spory wysiłek, ogrom przygotowań i poświęceń ze strony Przedszkolaków i Pań Wychowawczyń. Jesteśmy pod wrażeniem, gratulujemy  i bardzo się cieszymy z naszymi Błyskawicami!

• Dzień Dziecka

• W okazji Dnia Dziecka wszystkim Słonecznym Przedszkolakom, ale i każdemu dziecku na świecie życzymy Radosnych Dni, Uśmiechu przez całe życie i każdego dnia Słońca. A dla naszych Przedszkolaków jest niespodzianka - Zabawy na Dmuchańcach!!! Zapraszamy 1 czerwca !

• Śpiewa Lala, śpiew Miś

• 31 maja 2017 odbędzie się Przegląd Piosenki Dziecięcej "Śpiewa Lala, śpiewa Miś", w którym wezmą udział przedstawiciele naszego Przedszkola z trzech grup, od pani Tereski, pani Grażynki i pani Irenki. Trzymamy kciuki za Was SŁoneczne Przedszkolaki ;)

• Mały Sport, Wielka Radość

• 30 maja 2017 nasze "Błyskawice" wezmą udział w zawodach sportowych między żyrardowskimi przedszkolami. Mały Sport, Wielka Radość takie hasło przyświeca tym zabawom sportowym. Trzymamy mocno kciuki za Nasze Przedszkole ;)

• Igrzyska Taneczne

• 27 maja 2017 (sobota) nasze Słoneczne Przedszkolaki wezmą udział w Turnieju Tańca Sportowego "Igrzyska Taneczne", które odbędą się na Hali Sportowej ul. Westfala 32 w Grodzisku Mazowieckim o godzinie 13.00. Zapraszamy do kibicowania ;)

• Dzień Mamy

• Wszystkim Mamom na całym Świecie, ale przede wszystkim Mamom Słonecznych Przedszkolaków składamy najcudowniejsze życzenia, spełnienia marzeń, radości w życiu i UŚMIECHU, KTÓRY CZY CUDA ;)

• Wyróżnienie w konkursie

• Zosia Zalewska z grupy pani Grażynki otrzymała Wyróżnienie w konkursie plastyczno-muzycznym "Cztery Pory Roku" A. Vivaldiego, którego orgaznizatorem był Zepół Szkół Publicznych Przedszkole Publiczne Chełmsko Śląskie

• Mamy 2 miejsce!!!

• Nasze Słoneczka pani Tereski w VI Mazowieckim Dziecięcym Festiwalu Teatralnym "Smerfuś" zdobyły 2 miejsce na 10 zespołów, które brały udział. Serdecznie GRATULUJEMY!!!

• Jestem EKO - Konkurs

• Kuba Klepacz od pani Tereski zdobył I Miejsce w Konkursie JESTEM EKO organizowanym przez PGK Żyrardów. Gratulaje dla Naszego Przedszkolaka ;)

• Festiwal Teatralny Smerfuś

• Po niedawnym sukcesie i zdobyciu Nagrody w przeglądzie Małych Form Teatralnych, 19 maja 2017 nasze Słoneczka  z grupy 5 latków, po raz drugi podejmą wyzwanie i wezmą udział w Konkursie Teatralnym organizowanym przez Smefolandię ze Mszczonowa. Trzymamy kciuki ;)

• Teatr Profilaktyczny Alert

• 18 maja 2017 nasze Przedszkolaki obejrzą przedstawienie na dużej scenie. Teatr Profilaktyczny Alert wystawia sztukę pt.: "Karolcia". Serdecznie zapraszamy.

• Dzień Mamy i Taty

• Na Uroczystość Dnia Mamy i Taty do poszczególnych grup zapraszamy:

3-latki p. Smirnow 26.05.2017 godzina 10.00

4-latki p. Zdrojewska 25.05.2017 godzina 9.30

5-latki p. Beczek 30.05.2017 godzina 15.30

5-latki p. Parafińskiej 26.05.2017 godzina 16.15

5-6-latki p.Kurt 29.05.2017 godzina 15.00

6-latki p. Surmacz 11.05.2017 godzina 10.00

6-latki p. Oskólskiej 16.05.2017 godzina 15.00

• Mamo, Tato wolę WODĘ!

• Słoneczne Przedszkole bierze udział w 9 edycji programu Mamo, Tato wolę Wodę! Na zajęciach rozmawiamy o oszczędzaniu wody, recyklingu, sadzeniu drzew, potrzebie WODY do ŻYCIA! Zapraszamy do odwiedzania  naszego profilu na stronie Wolę Wodę!