• 15.11.2022

25 listopada 2022 roku odbędzie się Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia zapraszamy Słoneczne Przedszkolaki do Przedszkola ze swoimi przyjaciółmi - Misiami ;)

(3-latki (1) - grupa Pani Eli Kurt przynosi Misie 23 listopada (w środę)

A akcja w jaką było zaangażowane nasze przedszkole, dotyczące zakupu nowych misiów dla dzieci

w szpitalach, zakończyła się pełnym sukcesem. Każda grupa kupiła od siebie kilka Misiów!

Jako cała placówka przekażemy 50 sztuki! To imponujcy wynik!

GRATULACJE! I DZIĘKI ZA WIELKIE SERCE!

• Pasowanie na Słonecznego Przedszkolaka

• 04.11.2022

Zapraszamy Rodziców na Uroczystość Pasowania na Słonecznego Przedszklolaka dzieci trzyletnich, które odbędzie się 30 listopada 2022 (środa):

Grupa 3-latki (1) - Pani Elżbieta Kurt godzina 9.30

(PASOWANIE NA SŁONECZNEGO PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE 3-LATKÓW PANI ELŻBIETY KURT ZOSTAJE ODWOŁANE Z POWODU NISKIEJ FREKWENCJI OBECNOŚCI DZIECI ORAZ CHOROBY WYCHOWAWCY. WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT NOWEJ DATY PASOWANIA ZOSTANĄ PRZEKAZANE PO POWROCIE WYCHOWAWCY.)

Grupa 3-latki (2) - Pani Katarzyna Strzelecka godzina 10.30

Tego dnia dzieci przychodzą normalnie do przedszkola do godziny 8.25, ubrane w stój galowy szkolny (biała bluzka, czarne/granatowe spodenki/spódnica/sukienka).