• Sesja fotograficzna

• 22.09.2022

26 września 2022 zapraszamy nasze Słoneczne Przedszkolaki na jesienną sesję fotograficzną realizowaną przez pana Marszałka w naszym przedszkolu. Prosimy o wypełnienie i dostarczenie odpowiednich dokumenów wydanych przez wychowawcę.

• Kodowanie i robotyka

• 20.09.2022

Rozdane zostały Państwu ulotki w sprawie dodatkowych zajęć z Kodowania i Robotyki prowadzone przez LEmiGo. Każde dziecko uczestniczące w zajęciach pokazowych otrzymało ulotkę, z którą należy się zapoznać i zdecydować, czy dziecko ma brać udział w dodatkowych zajęciach, które są płatne zgodnie z otrzymanym cennikiem, ale odbywać się mają na terenie przedszkola po zakończeniu godzin podstawy programowej.

OSTATECZNY TERMIN ODDANIA ZGŁOSZENIA 23.09.2022

Jeśli zbierze się wystarczająca grupa dzieci w odpowiednich kategoriach wiekowych, zajęcia rozpoczną się od października.

• Akcja Zebra!

• ​​​​​​12.09.2022​​​​​

Słoneczne Przedszkolaki z grup 5 i 6-letnich w środę 14 września 2022 roku wezmą udział w Profilaktycznej Akcji  "Kierowco, nie polujemy na zebrach!". Akcja prowadzona jest przez Powiatową Komendę Policji w Żyrardowie we współpracy z Miejskim Przedszkolem nr 5.

Bardzo prosimy dzieci o przyniesienie kamizelek odblaskowych.

• Edukido

• 09.09.2022

Dziś w Słonecznym Przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe Edukido dla 4, 5 i 6-latków. Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymało ulotkę, z którą należy się zapoznać i zdecydować, czy dziecko ma brać udział w dodatkowych zajęciach, które są płatne zgodnie z otrzymanym cennikiem, ale odbywać się mają na terenie przedszkola po zakończeniu godzin podstawy programowej.

OSTATECZNY TERMIN ODDANIA ZGŁOSZENIA 23.09.2022 (RANO).