• Przedstawienie!

• 25.10.2021

29 paździdernika 2021 (piątek) zapraszamy wszystkie Słoneczne Przedszkolaki na przestawienie teatralne w naszym przedszkolu, pt.: "Dobre uczynki Wróżki Marcelinki".

• Paka dla Psiaka

• 18.10.2021

W dniach 19 październik - 9 listopad 2021 w Miejskim Przedszkolu nr 5 odbędzie się zbiórka potrzebnych darów dla zwierząt z żyrardowskiego schroniska. Bardzo prosimy o :

* karmę dla kotów (Animonda) - puszka;

* karmę dla psów - puszka;

* żwirek pellet;

* podkłady, kocyki;

* proszek do prania;

* kapsułki do zmywarki.

Za okazane serce bardzo dziękujemy !!!

• Badania Logopedyczne

• 08.10.2021

Szanowni Rodzice!

Poradnia Psychologiczno - Pegagogiczna w Żyrardowie ul. Moniuszki 40 zaprasza dzieci 5 i 6 letnie na przesiewowe badanie logopedyczne. Każde dziecko z tego przedziału wiekowego może skorzystać z konsultacji z logopedą bezpośrednio w Poradni po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Telefon kontaktowy Poradni Psychologiczsno-Pedagogicznej w Żyrardowie: 46 855 38 16.