• 28.11.2020

„Paka dla Kresowiaka”

Od 18 listopada do 26 listopada prowadziliśmy w przedszkolu zbiórkę produktów żywnościowych, aby pomóc rodakom – kombatantom, osobom starszym oraz w złej sytuacji materialnej, zamieszkującym przedwojenne polskie Kresy. Mieliśmy na celu pomóc tym ludziom, i poprzez uzbieranie różnych produktów z listy, która była podana, udało nam się zrobić świąteczne paczki. Do naszej akcji włączyli się rodzice, dzieci i wszyscy pracownicy naszej placówki. Udało nam sie zrobić 15 paczek świątecznych. To super wynik. Do każdej paczki została włożona kartka z życzeniami świątecznymi oraz opłatek. Wszystkie paczki zostały solidnie zapakowane i na każdą z nich naklejone zostało logo przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję. Warto pomagać!

Koordynator akcji: Agata Cichocka