Rok 2017/2018

Udział w ogólnopolskich i miejskich programach i akcjach:

1. Udział i realizacja programu „Czysty Las” przez Klub Małych Ekologów we współpracy z Nadleśnictwem Radziwiłłów.

2. Udział w ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej Akademia Aquafresha dla Przedszkolaków, wizyty w gabinecie dentystycznym.

3.Udział i realizacja powiatowego Programu „Edukacja i popularyzacja wiedzy o dziedzictwie kulturowym miasta Żyrardowa”

4. Udział w zbiórce i segregacji elektrośmieci we współpracy z EMKA S.A. Żyrardów "Odpad zdasz, drzewko masz"

5. Udział i realizacja programu „Czyste powietrze wokół nas” we wspólpracy z PSSE

6. Zbieranie plastikowych korków na rzecz Filipa. Akcja „Ratujmy nóżki małego Filipka” Ilość uzbieranych korków w roku szk. 2017/2018 to ... kg. Akcja trwa od 4 lat.

7. Udział w akcji zbierania zużytych baterii zorganizowanej przez Reba – Organizacja Odzysku S.A. w Warszawie.

8. Udział i realizacja programu profilaktycznego, promującego picie wody „Mamo, tato, wolę wodę” pod patronatem Żywiec Zdrój.

9. Udział w akcji „Przedszkolaki w Muzeum” organizowaną przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

10. Udział i realizacja ekologicznego programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury" pod patronatem Kubusia.

11. Zbiórka karmy i zabawek dla zwierząt ze schroniska w Żyrardowie.

12. Udział w akcji "Paka dla Kresowiaka" - zbiórki żywności dla Polaków z Kresów Wschodnich organizowanej przez Miasto Żyrardów.

13. Udział w zbiórce pieniędzy "Pomoc dla Natalki" - kiermasz przedszkolny - zebrano 3000zł.

14. Udział w Akcji Zebra "Kierowco uważaj na zebrach" organizowanej przez Powiatową Komendę Policji w Żyrardowie.

15. Udział w akcji "Autochodzik" - bezpieczne przejścia orgaznizowanej przez Straż Miejscą w Żyrardowie.

Lp.

Zakres działalności

Szczebel

Liczba dzieci biorących udział.

1.

Konkurs Recytatorski

„O Statuetkę Najlepszego Wierszolatka Powiatu Żyrardowskiego”

powiatowy