• 24.06.2020

Uwaga Rodzice!

Rodzice, którzy zapisali swoje dzieci na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień 2020 r. muszą uiścić opłatę za wyżywienie tzn. „wsad do kotła” - od dnia 1 lipca do dnia 5 lipca 2020 r.

Wpłaty należności za dyżur wakacyjny należy dokonywać na rachunek bankowy Centrum Usług Wspólnych w Żyrardowie w Banku Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski BP - 95 1020 1026 0000 1102 0285 8538   z dopiskiem „opłata za pobyt dziecka ……(imię i nazwisko dziecka)……….w Miejskim Przedszkolu Nr 5 w Żyrardowie przy ulicy Leszno 19 – za miesiąc sierpień – dyżur”.

Stawka dzienna za wyżywienie dziecka wynosi 11 złotych, którą należy pomnożyć przez ilość dni zapisanych na dyżur i taką kwotę należy uiścić w wyznaczonym terminie na w/w rachunek bankowy.

Dzieci, które zachorują podczas uczęszczania na dyżur a dostarczą zwolnienie L-4, otrzymają zwrot środków za niewykorzystane dni żywieniowe.

W przypadku niemożliwości zagwarantowania zapisanym dzieciom miejsca w naszym przedszkolu, zostanie uruchomione dodatkowe przedszkole, o czym zostaniecie  Państwo poinformowani telefonicznie w dniach 6-7 lipca 2020 roku. Brak telefonu wskazuje, że dziecko będzie uczęszczać na dyżur do „Słonecznego Przedszkola”.