Czwartek 18.10.2018

SŁONECZNE PRZEDSZKOLE

Słoneczne Przedszkolaki i ich Rodzice,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje osiągnięcia, przeczytać to co się wydarzyło w Życiu Grupy i  sprawdzić czego macie się nauczyć ;) Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

• Odpad zdasz, drzewko masz!

FINAŁ AKCJI ODBĘDZIE SIĘ 19 PAŹDZIERNIKA 2018 W NASZYM PRZEDSZKOLU ;)

Zbieramy elektrośmieci, dbamy o środowisko i pomagamy dzieciom z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Żyrardowie - jeszcze do 17 października 2018 możemy oddawać makulaturę, małe AGD, baterie i przeterminowane leki do kosza, który znajduje się pod przedszkolem. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Warto pomagać!

• "AKCJA ZEBRA" POWIATOWEJ KOMENDY POLICJI W ŻYRARDOWIE

ZE WZGLĘDU CZYNNOŚCI POLICYJNYCH AKCJA ZEBRA ZOSTAJE PRZENIESIONA NA 23 PAŹDZIERNIKA 2018 (WTOREK).

PROSIMY O POZOSTAWIENIE ODBLASKÓW I KAMIZELEK W SZAFKACH.

Powiatowa Komenda Policji w Żyrardowie we współpracy z Miejskim Przedszkolem nr 5 organizuje dnia 11 października 2018 akcję "Kierowco nie polujemy na zebrach!" polegającą na działaniach prewencyjnych uświadamiających kierowcom naszego miasta, aby prowadzili auta bezpiecznie i uważali na drodze przy budynkach szkół i przedszkoli. Dzieci wraz z Policjantami będą przeprowadzać akcję na ulicy 1-Maja.

• Teatr Amuzado

16 października 2018 zapraszamy Słonecznych Przedszkolaków na przedstawienie Hipcio-Flipcio przedstawianym przez Teatr Amuzado.

• Koncert edukacyjny

Wszystkich Słonecznych Przedszkolaków 10 października 2018 zapraszamy na Koncert Edukacyjny " W poróży po świecie".

• Pszczółka Maja - przedstawienie

9 października 2018 grupy 4-latków, 5-latków i 6-latków Słonecznych Przedszkolaków wybierają się do żyrardowskiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne "Pszczółka Maja".

• Teatrzyk Kukiełkowy

Teatrzyk kukiełkowy "Maluszek" zaprasza Słoneczne Przedszkolaki na przedstawienie pt: "O kocie i czarodziejskim kruku" 4 października 2018r.

• AKCJA AUTOCHODZIK

Straż Miejska z Żyrardowa zaprasza Słonecznych Przedszkolaków na AKCJĘ AUTOCHODZIK polegającą na wdrożeniu i przypomnieniu zasad ruchu drogowego i bezpiecznego poruszania się po ulicy. 2 października do akcji przystąpią grupy 4-latki (1), 4-latki (2) i 5-latki, a 3 październiaka 2018 6-latki (1) i 6-latki (2).  Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w akcji ;)

• Teatr Pomarańczowy Cylinder

Teatr Pomarańczowy Cylinder zaprasza Słonecznych Przedszkolaków na przedstawienie pt.: "Leśne opowieści bardzo ważnej treści", które odbędzie się 19 września 2018r.

• ODPAD ZDASZ, DRZEWKO MASZ

Słoneczne Przedszkole bierze udział w kolejnej edycji Akcji ODPAD ZDASZ, DRZEWKO MASZ! Od poniedziałku 17 września 2018 przed przedszkolem będzie stał kontener do, którego możemy wrzucać ELEKTROŚMIECI: ZUŻYTE BATERIE, PRZETERMINOWANE LEKI, MAKULATURĘ, MAŁE AGD . ELEKTROŚMIECI ZBIERAMY DO 5 PAŹDZIERNIKA 2018!

• Koncert edukacyjny

12 września 2018 zapraszamy Słonecznych Przedszkolaków na koncert edukacyjny "Jesienne powitanie", który odbędzie się w naszym przedszkolu.

• MALOWANIE

"Owocem Waszej Miłości

Jest Szczęście Dzieci"

DZIĘKUJĘ

Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom za przeprowadzoną akcję w dniu 8 września 2018 mającą na celu odmalowanie sprzętu jordanowskiego na dwóch placach zabaw dla Naszych Dzieci.

Zofia Kwiatkowska

• UWAGA RODZICE !

Zebrania z rodzicami we wszystkich grupach wiekowych odbędą się

3 września o godz. 17.00.

Obecność obowiązkowa. W zebraniach nie uczestniczą dzieci.

• Miejskie Przedszkole nr 5 w Żyrardowie
    ul. Leszno 19